Herečka Andrea Karestešová si v zimě udržuje fyzičku. V létě bude mít tělo bez jediného špíčku. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Andrea Kerestešová bude mít tělo bez jediného špíčku. Co pro to dělá?

Andrea Kerestešová (31) patří mezi nejkrásnější, ale i nejvytíženější herečky. Její přirozenou krásu, postavu a elán obdivují všichni. Po jejích třicátých narozeninách začal život postupně nabírat správný směr a Andrea nechce ponechat nic náhodě. Snad jako každý dává si i Andrea do nového roku předsevzetí. To na rok 2016 – pravidelně cvičit - ale začala plnit již v prosinci. V lednu ji totiž čeká nová role v seriálu a tak bude v jednom kole.

„Hledala jsem něco rychlého a efektivního“, uvedla Andrea. A právě to nalezla ve studiu, kde začala trénovat pod dohledem trenéra Pavla Svetlošáka. „Trpím chronickým nedostatkem času a tak je pro mě trénink s přístrojem ideálním řešením“, dodává Andrea. Trénink procvičí díky elektrické stimulaci svalů za 20 minut až 90% svalů. To, že za dva tréninky ušetří až 5 hodin, které by musela trávit v posilovně, Andreu nadchlo.

 „Nemám ráda přeplněná fitness studia, takže při výběru místa pro mě bylo zásadní soukromí. Ve volných dnech mám spoustu zařizování, kdy se pohybuji MHD a na tréninky do studia si nepotřebuji vůbec nic nosit, vše tam dostanu. Mohu se tak kdykoliv rozhodnout a jít si zacvičit třeba po cestě domů nebo na schůzku,“ říká Andrea. Když si chce zacvičit, jednoduše si přes mobilní aplikaci rezervuje termín a vyrazí. 

Na jaře začala se svým partnerem Mikolášem Růžičkou běhat a chce v tom po zimě pokračovat i proto začala cvičit. Na první trénink dorazila Andrea unavená a bez nálady. Na konci se ale cítila plná energie a odcházela s úsměvem na tváři. „Elektrická stimulace svalů pozitivně stimuluje i mozek, který během tréninku uvolňuje endorfiny a je ideálním nástrojem proti častým zimním depresím a stresu,“ říká trenér Pavel Svetlošák. To Andrea potvrzuje a těší se na svůj břišní pekáč.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 12. 2015 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.