Mikuláš Růžička, Andrea Kerestešová (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Andrea Kerestešová: Svatba? K smíchu! Máme jiné plány

Herečka Andrea Kerestešová a její přítel Mikuláš se nad otázkou svatby jen usmívají. Jak oba svorně tvrdí, že to není otázka dne nebo týdne, ale možná, kdoví, vzdálenější budoucnosti.

„Víte, co všechno jsme se dočetli o našich zásnubách, svatbě, potomcích? Kolik zaručených zpráv? Jsou to ovšem jen dohady a spekulace. Docela se nad tím i bavíme,“ uvedla Andrea. A co je tedy čeká v nejbližší době?

„Jedeme do Košic k Andreiným rodičům, zúčastníme se i zdejšího filmového festivalu, pak bychom rádi vyjeli na nějaký čas na chalupu do jižních Čech za relaxem, koupáním a pohodou. Moře je sice fajn, ovšem netrváme na pobytu v cizině,“ doplnil svou přítelkyni Mikuláš, který Andreu doprovodil na křest knížky Michaely Klevisové Štěstí je zadarmo do La Bohéme Café.

Jako kmotru si Kerestešovou autorka povídkového dílka nevybrala náhodou.

„Jsou to příběhy o kočkách. Samozřejmě těch čtyřnohých. Já sama mám doma tři a byly mi inspirací, a také vím, že i Andrejka má tahle přítulná zvířátka v oblibě, takže jsem ji požádala o kmotrovství a ona přikývla. Ona se stará o dvě kočky, takže ví, co se s nimi dá zažít a užít,“ vysvětlila účastníkům slavnostního aktu Michaela Klevisová a pak spolu s další kmotrou, herečkou Kristýnou Kociánovou vyslali kočičí povídky mezi čtenáře.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 6. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.