Andrea Košťálová (Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Andrea Košťálová se fotila nahoře bez! A to všechno kvůli diamantu

V rámci své profese půvabná moderátorka pořadu Top STAR televize Prima Andrea Košťálová dbá na svůj vzhled, jak ale přiznává, čas na pravidelnou odbornou péči moc nemá, i když tu denní, domácí, nezanedbává. Už jen proto, že má hodně citlivou pleť a od narození trpí atopickým ekzémem, svěřila se na jedno odpoledne do rukou několika profesionálů známé francouzské značky najednou

„Základ je samozřejmě odličování a mazání krémy, to nevynechávám. U vlasů už ale tak pečlivá nejsem. Dva- až třikrát za měsíc aplikuji nějakou masku, zatím ale vypadají, že drží,“ směje se Andrea. 

„Většinou dělám všechno, až když je to nezbytně nutné. Dopřát si odpoledne na masáži, kosmetice a v kadeřnictví je tak pro mne největší odměna,“ přiznala Andrea Košťálová v salonu, kde si kromě relaxační masáže a letní odborné péče o pleť zaměřené především na hydrataci užila také exkluzivní vlasovou kúru zvanou Diamant. Tu kadeřník namíchal na míru Andreina typu vlasů. Při zkoušení letních účesů si pak moderátorka pochvalovala třpytem rozzářené kadeře s nádherným leskem.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 8. 2016 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.