(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Andrea Verešová má pro letošek hotovo. Pokřtila kalendář a šupajdila zdobit stromeček

Jako většina lidí se i modelka Andrea Verešová těší na vánoční svátky. Žádné novinky ani netradiční věci nechystá, jak tvrdí, jsou všichni klasici, takže se pouští skořápky se svíčkami, zpívají koledy a kapr než skončí na štědrovečerním stole ještě si chvilku zadovádí ve vaně než je„obětován“ na sváteční krmi.

„Kromě smažených rybích porcí bude samozřejmě i rybí polévka, ovšem nevyrábím jen jeden druh, ale udělám i zelňačku. Pak přijde na řadu cukroví a také piškotový dort. Hodně mi při přípravě tabule pomáhají děti, které to baví. A manžel? Ten se stará o výzdobu a osvětlení domu a zahrady. A samozřejmě obstará i stromek. O jeho zkrášlení o řetězy a ozdoby se ovšem postaráme všichni, protože u nás platí, že zdobí celá rodina. Jo a také se na Štědrý den postím, ovšem možná ne ze zvyku, ale proto, že je ten den tolik práce, že nezůstane čas něco sezobnout. Až večer,“ s úsměvem vysvětlila Andrea v restauraci Najedli, kde pokřtila spolu s kamarádkou Anetou Vígnerovou nový firemní kalendář, kde jsou kromě dalších pohledných dam ony dvě hlavními postavami.

Jak prozradila, tohle poslední fotografické dílko dělala s velkou chutí. „Víte, nafotila jsem už několik podobných kalendářů, ale říci, který pro mě znamená nejvíc a jsem na něj nejpyšnější, to nejde. Každý, který spatřil světlo světa jsem dělala ráda a zodpovědně. Je to týmová práce, není to jen o mě a jsem vždycky šťastná, když se líbí. Všechny, které jsem nafotila, jsou takovým zdrojem inspirace pro ty dámy, které si ho pověsí na zeď. V čem? Třeba jakou si pořídit kosmetiku nebo doplňky. Krása, podle mého názoru, přináší dobrý pocit a příjemnou náladu a všechno dohromady dělá život životem,“ dodala Andrea Verešová.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 12. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.