(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Andrea Verešová nedá na sladké dopustit! Tvrdí: Je to lék!

Ve středu 26. dubna v pražském SOHO teklo šampaňské proudem. 25. narozeniny tu totiž slavily legendární kokosové pralinky Raffaello. Pogratulovat ke čtvrtstoletí na trhu přišla pralinkám Raffaello také Andrea Verešová, která přiznala slabost pro sladké.

„V našem věku by bylo smutné si příjemné věci odpírat. Občas je potřeba hřešit. Je dobré se stále na něco těšit a udělat si radost takovou dobrůtkou jako je tato, vůbec neškodí. Také miluji hořkou čokoládu a ta by se měla, dle mého názoru, podávat jako lék. To všechno je energie a jako matka dvou hodně akčních dětí jí potřebuji opravdu hodně,“ smála se modelka oblečená v krásné květované sukni a bílé halence.

„Cítím se v ní jako květinka, jako rozkvetlá louka. Sukýnka je bohatá, ale přitom velice lehká. Je to nádherný model. Mám radost, že ho mohu vynést a užít si ho,“ řekla Andrea Verešová, o jejíž garderobu se stará známý stylista Martin Gruntorád.

„Původně jsem myslel na úplně jiný model, ale byla mi nabídnuta tato sukně s hodně odvážným vrškem, Ale protože není zrovna ideální počasí, tak jsem sukni nakombinoval s vyštíhlenou bílou blůzkou. Blůza je klasika, sukně je z kolekce Torry Burch 2017 a celý model je laděný stylu romantismu. Já jsem moc spokojený,“ krátce okomentoval Andrein outfit Martin Gruntorád.

Spolu s Andreou Verešovou narozeninový dort Raffaello rozkrojila další kráska, modelka Simona Krainová. Mezi přítomnými se objevila například modelka Nikol Švantnerová, moderátorka Gabriela Lašková s manželem, Monika Leová, missku Andreu Bezděkovou doprovodil 3. Muž roku Miroslav Dubovický s bratrem Martinem, herečka Henrietta Hornáčková a další hosté.

Večer moderoval herec Jakub Prachař.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

27. 4. 2017 11:24 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.