You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO VIDEO

Andrea Verešová slavila s mužem výročí a nic k němu nedostala! Jaká byla její reakce?

Modelka Andrea Verešová je známá tím, že když od manžela Volopicha dostane nějaký dáreček, neváhá se jím pochlubit. Naposledy takhle na plese vynesla náušnice ze sedmnáctého století, které dostala k Valentýnu. Proto když se teď zmínila, jak s manželem slavili výročí, překvapilo nás, že o žádném dárku nepadla ani zmínka!

„Jestli jsem k výročí něco dostala? Ne! Když se mě ptá, co bych chtěla, už jenom odpovídám, že nevím. Jsem šťastná a to nejdůležitější už mám, dvě zdravé děti a hodného muže,“ usmívala se Andrea, když fotila s fotografem Danielem Zahrádkou kampaň pro kosmetiku značky Korff. Modelka říká, že když nemusí, v soukromí to s líčením moc nepřehání.

„Když jsme teď ale slavili, šli jsme na večeři, a to si o to manžel dokonce sám požádal. Takže jsem se slavnostně namalovala a vzala si krásné šaty. Myslím si, že tohle jsou ty příležitosti, které utužují vztah a je důležité si na sebe udělat čas,“ míní modelka. Její muž navíc nikdy nezapomene!

„Musím se přiznat, že tentokrát to bylo vůbec poprvé, co mě na výročí musel upozornit on sám. Má to totiž nastavené jako upozornění v mobilu,“ svěřila se Andrea.

2. 4. 2015 10:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.