You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Mrkněte se na nový videoklip Anety Langerové Tragédie u nás na vsi. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Aneta Langerová představila nový klip s kriminální zápletkou Tragédie u nás na vsi

Zpěvačka Aneta Langerová (28) vypustila do světa klip k písni s detektivní tematikou Tragédie u nás na vsi z jejího posledního alba Na Radosti. Jedná se o temnou baladu o nešťastné lásce, vině a nevině, odsouzení a touze po odpuštění.

Tajemnou atmosféru drsného příběhu dokresluje prostředí České Sibiře, kde se natáčelo. Videoklip svým filmovým ztvárněním navazuje na předchozí Andělem oceněný klip k písničce Tráva. I tentokrát vznikal v kruhu přátel a rodiny. Režie a scénáře se ujala zpěvaččina přítelkyně Olga Špátová (31), za kamerou stál Lukáš Hyksa.

Hlavního hrdinu, jehož dostihne svědomí, hraje bubeník Martin Kopřiva. Ostatní členové Anetiny doprovodné kapely se zde objevují jako vesničané, kteří stíhají vraha. Langerová vystupuje v roli vypravěčky. „Nic není černobílé, i o tom zpívám,“ říká historicky první česká SuperStar.

K albu Na Radosti se pojí stejnojmenné podzimní turné po dvaceti českých i slovenských městech, na které Aneta Langerová vyráží od 3. listopadu do 20. prosince.

Deska Na Radosti vyšla na konci roku 2014. Langerová na ní pracovala spolu s Jakubem Zitkem dva roky. Album zaznamenalo velký úspěch u fanoušků i kritiků.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 11. 2015 18:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.