Bára Hrzánová, Aneta Langerová (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Aneta Langerová září štěstím. Úspěšné CD Na Radosti vyšlo i na vinylu

Zpěvačka Aneta Langerová má důvod k radosti. Před rokem a půl vydala velice úspěšné cédéčko Na Radosti, téměř okamžitě rozjela s kapelou hojně navštěvovanou Na Radosti Tour a včera pokřtila i svoji první vinylovou desku. Jak jinak, než už zmíněný titul Na Radosti.

„Mám tahle velká elpíčka ráda, doma jich mám řadu, a když si chci odpočinout, zapřemýšlet si, dát si v klidu kávu, tak si pustím na gramofonu některé z těch alb, které provází takové ševelení jehly v drážkách. Je to velice příjemné a jsem ráda, že se cécéčko Na Radosti dnes objevuje i v téhle vinylové podobě,“ nechala se slyšet Aneta na křtu zmíněné desky v prodejně Supraphon Music Point. Za kmotru si vybrala svoji kamarádku, herečku Báru Hrzánovou.

„Já znám všechny Anetiny písničky zpaměti. Cédéčko Na Radosti, které mám hned od jeho vydání v roce 2014, je mým průvodcem na cestách, když vyjíždíme hrát mimo Prahu. Mám ho v autě puštěné skoro pořád a i kolegové, které vezu už většinu skladeb znají, takže si je ne sice profesionálně, ale radostně pobrukujeme,“ uvedla kmotra Hrzánová a poslechla si pár Anetiných písniček, které zazněly na improvizovaném pódiu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

10. 6. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.