Josef Vojtek a Marian Vojtko se podělil o roli hraběte Joffreye de Peyraca. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Angelika se má na co těšit! Marian Vojtko dře v posilovně a co Pepa Vojtek?

Před týdnem se nechaly představitelky hlavní role muzikálu Angelika zkrášlit na klinice Aliho Amiriho, kde podstoupily třeba čištění pleti a regeneraci a jak se nechaly po zákroku slyšet, jsou zvědavé, co si na oplátku pro ně přichystali Peyrakové – tedy Marian Vojtko a Pepa Vojtek. 

 „Naše Angeliky omládly, což samozřejmě kvitujeme a přijali jsme s potěšením. Na druhou stranu méně vítáme to, že nám naopak, oproti původnímu představení, které se hrálo před devíti lety, přibyly roky. Ale příroda to tak chce a my s tím moc nenaděláme. Ale přeci jen, když se dámy nechaly zregenerovat i já pro ně něco připravil. Pravidelným tréninkem v posilovně nabírám svalovou hmotu a je nebo brzy bude ze mě Rambo. Sice asi „pekáč“ buchet na břiše mít nebudu, ale tělo samý sval a šlacha také není k zahození. No uznejte,“ vysvětlil Marian Vojtko.

Nejen úprava tváře a její čištění, ale zejména výsledek práce doktora Aliho Amiriho v dekoltu Angelik zaujaly druhého Peyraca Pepu Vojtka.

„Já, na rozdíl od Maroše posilovny a jiné mučící salony nevyhledávám. Přirozený půvab je tím, co preferuji, takže mě boxovat nebo zápolit s činkami moc neuvidíte. A že se nechaly naše partnerky v muzikálu zkrášlit? To jim schvaluju a slibuju, že při představení více zaměřím svoji pozornost do jejich očí a hlavně výstřihů, než role vyžaduje. To bude můj příspěvek k jejich nové úpravě,“ se smíchem prozradil Pepa Vojtek na včerejší projížděje a módní přehlídce kostýmů muzikálu Angelika, který bude mít obnovenou premiéru 18. února v Divadle Broadway.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 2. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.