Deset let po Mr. & Mrs. Smith si spolu Brad Pitt a Angelina Jolie zahráli v novém filmu. (Zdroj: 20th Century Fox ) 3x FOTO

Angelina Jolie promluvila o krizi s Bradem Pittem! Čeho už se nemůže dočkat?

Hollywoodská herečka Angelina Jolie (40) poskytla rozhovor módnímu časopisu Vogue, v jehož rámci zapózovala s manželem a dětmi pro fotografku Annie Leibovitz. Hovořilo se o očekávané premiéře filmu, v němž hraje s Bradem Pittem (51), ale i o problémech v manželství a obavě z rakoviny.

"Brad a já máme své problémy, ale kdyby se nám postavy jen vzdáleně podobaly, nebyli bychom schopni ten film natočit," řekla Angelina o snímku By the Sea (U moře), který také režírovala a napsala k němu scénář.

Na filmovém plátně se Jolie a Pitt spolu objeví po deseti letech, a to od snímku Mr. & Mrs. Smith, který je svedl dohromady. Herečka popírá, že by příběh o manželském páru, který na dovolené řeší partnerskou krizi, byl autobiografický. Natáčení prý bylo pro hvězdný pár jako druhé líbánky. Do českých kin jde film 19. listopadu.

Angelina Jolie před dvěma lety podstoupila oboustrannou mastektomii a začátkem letošního roku odebrání vaječníků kvůli zvýšenému riziku rakoviny, na niž zemřela její matka i babička. Magazínu Vogue se svěřila, že má z nemoci neustálý strach.

"Moje matka i babička začaly umírat ve svých 40 letech, což je mi teď. Nemůžu se dočkat, až dosáhnu padesátky a budu vědět, že jsem to zvládla," říká Jolie, která s Bradem Pittem vychovává čtrnáctiletého Maddoxe, jedenáctiletého Paxe, desetiletou Zaharu, devítiletou Shiloh a sedmiletá dvojčata Knoxe a Vivienne.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 10. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.