(Zdroj: Archiv Anděl Páně 2 ) 12x FOTO

Anička Čtvrtníčková vydělává víc než táta! V Andělu Páně 2 má větší roli

Nové video zve do zákulisí příprav volného pokračování filmu Anděl Páně 2. Před kamerou se objevila řada starých známých postav v čele andělem a čertem v podání Ivana Trojana a Jiřího Dvořáka. Poprvé si však v Andělu Páně 2 zahrála Anička Čtvrtníčková, která se na natáčení potkala se svým tatínkem Petrem, který hraje svatého Petra.

„Anička má podstatně větší roli než já. Někteří rodiče by to nesli možná nelibě, ale já jsem velmi tolerantní otec, takže Anča si dvakrát oběhla barák a bylo to srovnaný…“ usmívá se Petr Čtvrtníček.

„Byla to zatím moje největší role a doufám, že to bude dobrý,“ přeje si Anička Čtvrtníčková.

Její maminku hraje Vica Kerekes, která přiznává, že když dostala nabídku na roli v této pohádce, vůbec netušila, o co jde. „Až potom jsem zjistila, že možnost hrát v Andělu Páně je to nejvíc, protože každý, komu jsem to řekla, měl hned lesk v očích a wow, no to je něco!“

Ve filmu Anděl Páně 2 uvidíme dále Pavla Lišku, Stanislava Majera a Marka Taclíka, Bolka Polívku, Mariána Labudu a samozřejmě Jiřího Bartošku v roli Boha. V hvězdném nebi se sejde hvězdná sestava - Klára Issová, Lucie Bílá, Gabriela Osvaldová, Martin Huba, Jiřina Bohdalová nebo Veronika Žilková. 

Do kin by měl Anděl Páně 2 vstoupit v adventním čase, 1.prosince 2016, distributorem je společnost Falcon. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 10. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.