(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Anife Vyskočilová potěší svého miláčka rajcovním prádélkem. Co ji na oplátku čeká?

Temperamentní a svérázná herečka, modelka a podnikatelka Anife Vyskočilová nedávno oslavila své únorové narozeniny. Přestože na Internetu je měsícem narození Anife březen, herečka se veselila již nyní.

„Mám narozeniny už teď a slavím je se svými blízkými doma. Internet to má špatně. Jen já vím, kdy jsem se narodila,“ zvesela oznamovala svojí roztomilou češtinou nezdolná Turkyně, která již přes rok spokojeně randí se svým německým přítelem Jensem Wulfem.

I pro něj zdobila zamilovaná Anife svoji rodinnou cukrárnu Anicafé v centru Prahy do valentýnských barev. V přitažlivých šatech, které opravdu nechaly vyniknout bujným vnadám své majitelky, věšela na zeď srdíčko za srdíčkem. To všechno jí tak dobře naladilo, že na sebe prozradila, jak tráví s přítelem pěkné chvilky.

„Svému příteli dělám turecké masáže. To mu šlapu po zádech a rovnám kosti. Mám na to totiž ideální váhu - padesát dva kilo,“ smála se Anife. To její německý přítel je citlivější a má smysl pro romantiku.

„Dělá mi láskyplné a něžné masáže. Nejprve připraví koktejl a pak zapálí svíčky. Položí mě na zem na velkou, jemnou osušku a probírá mi tělo jeho velkýma rukama kousek po kousku,“ zasnila se dlouze Anife, ale pak rošťácky dodala, „dělá generálku mé staré kostry!“ 

A protože Anife nikdy nepromarní ani minutu, stačila během povídání a focení nejen zadělat na buchtu do své kavárny, ale také probrat prádelník s rajcovním prádélkem, které se bude Anife k valentýnským radovánkám určitě hodit.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 2. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.