(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Anna K.: Do minulosti se nevracím.

Zpěvačka Anna K. předávala na udílení hudebních Anděl 2015 sošku Anetě Langerové. Byla to pro ni radost, ač o sobě tvrdí, že je depresář.

Zpěvačka Anna K. se pohybovala ve společnosti  se širokým úsměvem Nikdo by nevěřil, že má i smutné  dny. „ Nejsem moc pozitivní člověk, občas jsem velký depresář. Mezi lidmi se snažím usmívat. Proč bych se měla na ně mračit. Úsměv  je třeba, protože léčí.“ řekla Anna K.

Anna K. překonala v roce 2010 rakovinu prsu. Netajila se tím a šla příkladem mnohým ženám v boji s touto zákeřnou chorobou.  „ Moc se k tomuto období již nevracím. Dřív jsem to dělala často a s chutí. Dnes ale raději hledím dopředu. Přeskládala jsem si věci a snažím se být lepší. Ne vždy se mi ale daří,“ přiznala Anna K.

Anna K. se též   pochlubila nezvykle dlouhými vlasy. Přesto tvrdí, že krátké jí vyhovovaly lépe. „ Když jsem měla krátké vlasy, cítila jsem se lépe. Mám pocit, že dlouhé vlasy mi přidávají na letech. Možná dojde na jejich zkrácení.“

Na jejím pozitivním přístupu k životu mají svůj velký podíl i její milovaní psy. Na společných foto ze sociální sítě je vidět, že radost je oboustranná.

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

20. 4. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.