František Straka má svou fotbalovou reality show nazvanou Ano, trenére! (Zdroj: TV Prima ) 5x FOTO

Ano, trenére! Nová fotbalová reality show s Františkem Strakou vypukne už dnes

Fotbalový kouč František Straka (57) se představí na obrazovce Primy s pořadem Ano, trenére! inspirovaným populární show Zdeňka Pohlreicha Ano, šéfe!

"František Straka fotbalovým týmům pomáhá zlepšit výkonnost a tréninkové metody. Každý díl ukazuje příběh jednoho konkrétního klubu. Současně se renomovaný trenér nechá pozvat i do domovů hráčů, aby zjistil, zda, a případně jak, tento velký sportovní koníček ovlivňuje život rodin venkovských fotbalistů. Seznámíme se tedy i s manželkami, přítelkyněmi a fanynkami, bez kterých by fotbalisté nemohli podávat své výkony," uvedla vedoucí lifestylového PR oddělení televize Jana Mrákotová.

"Co mě nejvíc pozitivně překvapilo u všech týmů, kde jsme natáčeli, bylo nadšení a snaha dělat fotbal i v těch nejnižších soutěžích na dobré úrovni – s nasazením a elánem," pochvaloval si Franz Straka.

Týmy budou dostávat úkoly dlouhodobé i krátkodobé, které budou muset splnit, aby v reality show uspěly. Stejně jako Pohlreich rozdává všem úspěšným účastníkům pořadu své nálepky s hvězdičkami, bude mít i Straka vlastní symbolickou odměnu, hrát se bude o Franzův pohár.

První díl osmidílné fotbalové reality show, který nás zavede do severomoravské vesnice Holasovice, začíná na TV Prima dnes ve 21:30.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 10. 2015 18:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.