Komikovi a tanečnímu antitalentu Lukáši Pavláskovi se tanec dostává pod kůži. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Antitalentu ze StarDance narostl hřebínek! Lukáš Pavlásek tančil se Sáru Saudkovou

Komik a tanečník Lukáš Pavlásek (37) si odskočil od nácviku dalších tanců pro sobotní pokračování soutěže StarDance do restaurace LoVeg, aby pokřtil nové fotky skupiny Alkehol, které vytvořila Sára Saudková (48).

„Jsou to moji letití kamarádi, zahrál jsem si i v jednom jejich klipu, takže jsem nemohl a nechtěl kmotrovství odmítnout. Dokonce jsem pro kluky před chvilkou složil jeden textík, který by mohli podmalovat svojí muzikou a opanovat hitparády,“ uvedl Lukáš, který ovšem ani po slavnostním aktu, polití fotek šampáněm, nezapomněl, že ho za pár dnů čeká další šichta na parketu a vyzval Sáru Saudkovou na tréninkový taneček.

„Nesmím vypadnout ze cviku, takže makám při každé příležitosti,“ vysvětlil Lukáš Pavlásek a drtil partnerku při „náročných“ kreacích. Ta, když se po chvíli vymanila z jeho spárů, ještě lehce zadýchaná vysvětlila, jak se vlastně k focení drsných rockerů dostala.

„Prošla jsem konkurzem. Pánové si mě vybrali pro nafocení svých promo fotek, z nichž čtyři jsme tu dnes pokřtili. Šla jsem do toho velice ráda, protože muziku mám ráda a jsem na ní závislá. A pozor. Vůbec to nejsou drsňáci. Když jsem k nim přivedla tu éterickou bytost, slečnu Andrejku, s níž jsem je fotila, tak zjihli a trošku se i červenali,“ uvedla Sára Saudková. 

Skupina Alkehol letos odehrála téměř šedesát koncertů a rozhodla se, že by i ráda podpořila dobrou věc. Nechala si tedy nafotit sérii fotek a čtyři z nich, právě ty pokřtěné budou vydraženy a výtěžek bude věnován na charitativní účely.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 12. 2015 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.