Herec Jiří Bartoška se vrací do divadla. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

APLAUSIN SOUTĚŽ: Vyhrajte s námi lístky do divadla na Jiřího Bartošku!

Už po desáté se koná v pražském Divadle bez zábradlí Letní hraní. Diváci tak mohou v průběhu srpna a začátku září zhlédnout ty nejlepší komediální kusy, které divadlo nabízí a na něž se v sezóně stojí dlouhé fronty.

„Letní hraní má většinou úplně jiné publikum než v klasické sezóně. Přicházejí klidní rodiče, kteří mají své ratolesti na letních táborech, spokojení turisté, kteří si prohlédli nádhernou Prahu a chtějí skvělý den zakončit něčím výjimečným. Divadlo je tak naplněno pozitivní letní energií,“ líčí manažerka divadla Hana Heřmánková.

Diváci mají šanci vidět téměř vždy vyprodaná představení jako Jistě, pane premiére! v titulní roli s Karlem Heřmánkem, Garderobiéra s Josefem Cardou, hru Láska s Danou Morávkovou či Každý rok ve stejnou dobu, kde excelují Veronika Freimanová a Zdeněk Žák. Jako bonus jsou na programu hry Poslední ze žhavých milenců a Římské noci se Simonou Stašovou.

Letošní Letní hraní ukončí legendární představení Jakub a jeho pán s Jiřím Bartoškou (68) a Karlem Heřmánkem (67) v hlavních rolích.

„Jakuba budeme hrát sedmého září a bude to první představení, které Jiří Bartoška odehraje po delší přestávce. Jsme nadšení a velmi si vážíme toho, že se Jiří rozhodl objevit se na divadelních prknech po své nemoci právě u nás ve hře, kterou s Karlem Heřmánkem hrají už desítky let,“ prozrazuje Heřmánková.

A právě na představení Jakub a jeho pán, které se koná 7. září 2015, máme pro vás soutěž o 4 lístky, šťastní tedy budou dva čtenáři, kdy každý obdrží po 2 vstupenkách.

Soutěžní otázka: Kolikátý ročník filmového festivalu v Karlových Varech, jehož je Jiří Bartoška prezidentem, letos proběhl?

Odpovědi zasílejte na e-mail: redakce@aplausin.cz do neděle 30. srpna, do předmětu napište »Soutěž«. Uveďte své celé jméno, adresu a telefon. Výherce oznámíme na našem Facebooku 1. září 2015 ve 14.00 hodin.

Aktualizace k 31. 8. 2015

Správná odpověď: 50. ročník.

Aktualizace k 1. 9. 2015

Výherci: Kamila Sosnová z Prahy 8 a Ing. Jiří Mazura z Tlustic. Gratulujeme!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 8. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.