Herec Arnold Schwarzenegger ve snímku Terminator Genisys. (Zdroj: CinemArt )

Arnold Schwarzenegger má nabídku z Bollywoodu: Za roli robota mu zaplatí tučnou sumu!

Na amerického herce rakouského původu Arnolda Schwarzeneggera (68) zřejmě čeká debut v Bollywoodu, kde mu nabídli značnou sumu za to, aby si v indickém sci-fi snímku zahrál roli zlého robota. Informoval o tom zpravodajský server The Times.

Arnie, který se zapsal do paměti fanoušků celou řadou rolí v akčních filmech, ale také v hollywoodských komediích, se v Asii těší značné popularitě. Představitel Terminátora nyní zvažuje, zda přijme úlohu ve snímku Robot 2. Ten má být pokračováním kasovního trháku, který v roce 2010 natočil úspěšný indický režisér S. Shankar.

Sci-fi film Enthiran (Robot) vyprávěl o vědci, který natolik vylepšil svého robota, že se začal učit i lidským emocím. Bohužel se stroj zamiloval do přítelkyně svého stvořitele a k tomu začal spřádat intriky s konkurenčním vědcem.

Před pěti lety šlo o nejdražší indický film. Překonán byl až letos snímkem Baahubali: The Beginning, který stál na čtyřicet miliónů amerických dolarů. Podle místního tisku má svalovec Arnold natáčet v Indii od ledna 25 dní. Účast potvrdila také britská herečka Amy Jackson (24).

Schwarzeneggerovi nabízejí producenti za roli zkázonosného androida vysokou částku, která podle některých zdrojů činí až miliardu rupií, což je v přepočtu bezmála 37 miliónů korun.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 10. 2015 15:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.