(Zdroj: Herminapress.cz ) 26x FOTO

Autem z AAA AUTO jezdí Mahulena Bočanová, Michaela Nosková i Kateřina Kristelová

Společnost AAA AUTO spouští ve svém oboru ojedinělý projekt, který dává dohromady řadu celebrit. Dnes pět známých osobností českého showbyznysu převzalo z rukou generální ředitelky Karolíny Topolové vůz a společně zahájily partnerskou spolupráci. Program společnost plánuje v nejbližší době rozšířit i do dalších zemí, kde působí.

„Naše společnost AAA AUTO je jedničkou na trhu ojetých automobilů již 23 let a za tu dobu si prošla celou řadou změn, úspěchů i nezdarů. Nyní stojíme na začátku další éry, a to nejen pro to, že se nám daří rok od roku zvyšovat prodeje, ale zároveň jsme pro společnost v závěru loňského roku získali silného investora: britsko-polský investiční fond Abris,“ uvedla generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová.

Spolupráce s osobnostmi českého showbyznysu je na samém počátku a bude se dále rozšiřovat nejen kvantitativně, ale i do dalších zemí, kde AAA AUTO působí. Projekt bude napojen i na plánovanou marketingovou kampaň, která obsáhne komunikaci v televizi a radiu, inzerci, outdoorovou komunikaci i další marketingové aktivity.

„Jsem ráda, že se naše společnost spojí se všemi těmito úspěšnými lidmi a společně tak budeme moci budovat dobré renomé značky nejen z pohledu počtu prodaných vozů, ale také jako prodejce kvalitních vozů, se kterými jezdí i známé osobnosti českého showbyzbysu. Společnost má v plánu tento typ spolupráce v brzké době rozšířit ještě dál a chceme tak vybudovat silnou klientelu spokojených zákazníků, která osloví i další potenciální zákazníky,“ řekla Karolína Topolová.

„S Karolínou se znám již dlouho a fandím tomu, jak vede Áčka. Projekt tohoto typu je nový a jsem ráda, že mohu být jeho součástí již od začátku. Mám ráda větší a hlavně bezpečné vozy, se kterými můžu cestovat pohodlně nejen za prací, ale také s mojí Márinkou,“ řekla Mahulena Bočanová, která dnes převzala vůz Kia Sportage a stane se jednou z tváří plánované kampaně AAA AUTO.

K populární herečce Mahuleně Bočanové se připojili i další oosbnosti – finalistka soutěže Česko hledá Superstar a muzikálová zpěvačka Michaela Nosková, moderátorka Kateřina Kristelová, Miss ČR Lucie Křížková Váchová, fitness trenér a kouč pro osobní rozvoj známý z pořadu „Jste to, co jíte“ David Huf nebo profesionální jachtař David Křížek.

„Prostorný vůz je k mojí práci nezbytný, protože potřebuji na závody přepravovat větší množství jachtařského vybavení. Na druhou stranu je pro mě důležité mít i bezpečný vůz, ve kterém můžu přepravovat i svého syna a manželku bez starostí. S AAA AUTO již pár měsíců spolupracuji a jsem opravdu spokojen,“ dodal Křížek.

9. 3. 2015 06:00 Autor: red
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.