You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Autoři filmu strávili dva roky na cestách s Ozzy Osbournem. Skoro všichni přežili

Film -  Bůh ti žehnej Ozzy Osbourne -  představuje bouřlivý život legendy rockové hudby - zpěváka Ozzy Osbourne. Zakládající člen a zpěvák kapely Black Sabath se ohlíží za začátky své kariéry, popisuje svoji cestu až na úplné drogové a alkoholové dno a svůj návrat zpět na koncertní podia a na vrchol slávy. Spolu se svojí rodinou a nejbližšími přáteli "objevuje" události minulých let, které si prostě nepamatuje. 

Film, který byl produkován Ozzyho synem Jackem a manželkou Sharon Osbourne odhaluje řadu doposud nezveřejněných detailů z Ozzyho života. Kromě členů jeho rodiny ve filmu uvidíme řadu osobností z oblasti rockové hudby: Tommy Lee, Paul Mc Cartney, Billy Morison, Henry Rollins, Bill Ward, Geezer Butler a další...

Speciální uvedení filmu proběhne 21.července 2016 v pražském kině Lucerna za podpory Radio Beat, Pivovary Lobkowicz, Harley Davidson Club Praha a prodejen Kytary.cz. Následně film vstoupí do široké distribuce pod značkou beverly - matous distribution.

Film uvidí diváci v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové, Karlových Varech, Havířově, Karviné, Chomutově, Přerově, Znojmě a v mnoha dalších městech po celé ČR.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 7. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.