(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Autorka erotické četby teď píše pohádky pro děti. Je to vůbec možné?

Až donedávna jí čtenáři znali jako autorku detektivních příběhů s erotickým podtextem, teď se Markéta Harasimová představila i jako spisovatelka pro dětské čtenáře. Včera spolu se svými kmotry Michalem Nesvadbou, Dádou Patrasovou a Slávkem Bourou v kavárně Knihy Dobrovský pohádkový příběh Z deníku kočičky Ťapičky.

„Doposud jsem napsala, jak bylo řečeno, čtrnáct detektivek s erotickým podtextem a nemíním s nimi končit. Už v dubnu třeba vyjde další, takže je budu psát i nadále, protože se čtenářům líbí. Tohle je tedy změna, můj debut pro caparty. Rozhodla jsem se napsat tuhle knížku proto, že mé kamarádky mají malé děti, tak aby se pobavily i spolu s kamarády a protože mám ráda zvířátka a hlavně kočky, je to kniha o kočičce Ťapičce,“ vysvětlila na křtu Markéta Harasimová.

Autorčin pohádkový debut překvapil především moderátora křtu a kmotra Slávka Bouru. „No, byl jsem natěšený, protože jsem si nejdříve myslel, že půjde opět o nějaký napínavý příběh s prvky, které dost rozdovádí hormony, takový jaký Markéta umí, leč opak je pravdou. Budu kmotrem pohádky, ale nezoufám si. Když se podívám do občanky na datum narození, vlastně to bude i literatura pro mě, takže se těším, co se o životě koček dozvím,“ se smíchem uvedl Boura.

Na své si přišla naopak Dáda Patrasová, která má k pohádkám a dětem blízko. „Přijala jsem tuhle roli ráda, pohádek není nikdy dost, sama jsem v mnoha kdysi hrála, takže jim fandím. A že bych po dlouholetých zkušenostech mohla i sama napsat nějakou knížku pro malé čtenáře? No, dost často se mě na to lidé ptají, ale zatím to nehrozí. Ovšem i u mě platí ono známé – nikdy neříkej nikdy, takže budoucnost ukáže,“ svěřila se usměvavá kmotra.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

8. 3. 2018 13:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.