You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Axl Rose zaskočí v kapele AC/DC! Jedna legenda nahradí druhou

Co bylo ještě nedávno pouhou spekulací, je dnes jistota. AC/DC oficiálně oznámili, že zpěvák Axl Rose nahradí Briana Johnsona, leadra jedné z nejúspěšnější rockové skupiny na světě AC/DC a s kapelou dohraje zvávající část jejich světového turné.

Důvodem je špatný zdravotní stav Johnsona, kterému hrozí absolutní hluchota kvůli silnému hluku, který zpěvák zažívá při svých koncertech. 

„Členové kapely AC / DC by rádi poděkovali Brianu Johnsonovi za jeho přínos skupině v průběhu minulých let.Přejeme mu vše nejlepší do budoucna a co nejrychlejší uzdravení. Rádi bychom turné dokončili a respektujeme Brianovo rozhodnutí nevystupovat, aby si zachránil sluch. Naším cílem je dokončit zbývající část koncertních závazků vůči všem, kteří nás podporují v průběhu let, a je štěstím, že Axl Rose laskavě nabídl svou podporu, což nám pomůže tento závazek splnit."

AC / DC budou pokračovat v jejich světovém turné s Axlem Rosem jako vokalistou. Jeho evropská část začne 7. května v portugalském Lisabonu a 12. června bude zakončena v dánském Aarhusu, jak bylo již dříve oznámeno.

Skupina AC/DC se v nové sestavě představí i v Čechách a to 22. května v Praze.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 4. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.