Bára Basiková zkrátila vlasy a zhubla pár kilo, je z ní rázem jiná ženská. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Bára Basiková prozradila, jak zatočit s kilogramy! Co říkáte na její metodu?

Zpěvačka Bára Basiková (52) se roky trápila kily navíc, což dnes otevřeně přiznává. Oči jí otevřelo až estetické a hubnoucí centrum, kde se o ni starají už několik let. Viditelně štíhlejší Bára se na desátých narozeninách tohoto salónu rozpovídala o svém boji s váhou.

„I když jsem občas chodila do posiloven a zkoušela kruhový trénink, tak tohle je mi přesto nejsympatičtější. Leží se u toho a odpočívá, přístroj funguje jakoby za vás. Elektrody, co do vás jdou, zaktivují svalovou hmotu a odbourávají tuk. Je to takzvaně bez námahy, a to mě na tom baví. V posilovně člověk musí dřít,“ vysvětlovala Bára.

"Já jsem nikdy neměla žádný závažný problém! U mě to vždycky bylo jen pár kilo navíc. Jenomže tím, že jsem malá, mám 157 cm, tak každé kilo je vidět,“ zdůrazňuje zpěvačka, která s sebou přivedla i jedno z dvojčat, dceru Aničku (23), která chodí na stejné procedury jako maminka. 

„Nesnáším cvičení, jsem líná. Kamarádky se mi vždycky smějou, když říkám, že jdu cvičit a tady pak ležím a čtu si. Myslím, že pro lidi, kteří pohyb nevyhledávají, je tohle ideální,“ nechala se slyšet Bářina dcera. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 10. 2015 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.