(Zdroj: Archiv Olga Lounová ) 10x FOTO

Bára Basiková s Davidem Krausem po několika letech ve studiu! Na čem pracovali?

David Kraus je nejen muzikant, kterého pravidelně můžete vídat na obrazovce v pořadu Show Jana Krause, ale také opravdový pejskař. "Jsem rád, že můžu podpořit dobrou věc nejen proto, že jsem pejskař, ale taky proto, že v této písni bude účinkovat plno lidí, se kterými se známe a máme se rádi a navíc se mi ta písnička moc líbí."

Když se David dozvěděl, že videoklip k této písni bude natáčet F.A. Brabec moc ho to potěšilo, protože má jeho práci rád. Stačil si ale i zavtipkovat. "Režisér F.A. Brabec mi dal jednu z prvních rolí a zničil mi tím život, protože jsem hrál psychopata, ale jinak ho mám rád."

Bára Basiková se čerstvě vrátila z dovolené a rovnou se vrhla do práce na této písni. "Vždycky ráda pomůžu, když mě někdo pro něco nadchne a taky mám ráda pejsky. A protože Olga je kreativní a vymýšlí samý skvělý věci. A líbí se mi, že to není jenom písnička, ale že to má přesah. Patří k tomu i ta krásná knížka dojemná. Myslím si, že celý projekt lidi potěší.Můj syn je milovník pejsků, asi byl v minulém životě pes, takže má doma psa. Máme mrňouse, rádi říkáme, že je to parodie na psa. Kříženec Rex, je moc milej a jméno mu vybral můj syn."

Vzniká charitativní píseň Protože to nevzdám pro projekt Gump.

Gump je skutečný zachráněný pes, kterého týral jeho předchozí majitel a přesně s tímto problémem pomáha nadační fond Se psem mě baví svět.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

12. 8. 2019 13:00 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.