herci Bára Hrzánová a Radek Holub chystají v Divadle Kalich novou hru. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Bára Hrzánová a Radek Holub: Dáme si občas hru na indiány

Seznámili se na jevišti, přeskočila jiskra a teď už jsou řadu let manželé. Jak oba, vůbec nemají problém spolu i vystupovat na jevišti. Prý je to právě naopak.

„Hrajeme spolu rádi a je to, ať si kdo chce, co chce říká, o nějaké „ponorce“, paráda,“ nechala se slyšet Bára Hrzánová (51) a její partner Radek Holub (47) souhlasně přikyvoval. Jen ale chvilku, protože pracovní povinnosti ho donutily hned po tiskové konferenci k připravovaným premiérám Divadla Kalich, zamířit jinam. Oba „parťáci“ se pomalu chystají opět na společné divadelní dílko, komedii Sébastiena Thiéryho Začínáme končit, kterou v režii Lídy Engelové připravuje zmíněné divadlo na 21. březen příštího roku.

„Doma si divadlo nehrajeme, toho máme dost v profesním životě. Samozřejmě, je to výhoda mít partnerský vztah na jevišti i v soukromí, můžeme se učit společně, ale nepřeháníme to. Neznamená to ovšem, že si vůbec nehrajeme. Občas si dáme třeba hru na indiány. Vyrazíme-li na kolech a krajina kolem nás vypadá jako by byla podobná té z „májovek“ tak já se převtělím do Vinnetoua a Radek do Old Shatterhanda, když jde třeba o královskou cestu Radek je Karel IV. a já jsem jeho družina. My si to užíváme, vyblbneme se, ovšem syn tyhle naše role těžce nese. Je to ale jeho problém, my se bavíme a skvěle relaxujeme,“ se smíchem uvedla Bára.

A bavit se určitě budou i diváci v Divadle Kalich. Komedie Začínáme končit je vtipná, v rychlém tempu, plná neočekávaných zvratů. 

„Já hraji dvojroli a bude to honička. Téměř neslezu z jeviště. Bude to náročné nejen pro mě, ale i maskérku. Musí mě během představení změnit z pětačtyřicetileté ženy na mnohem starší a naopak, ale těším se. Je to skutečně parádní divadelní kousek,“ dodala Bára Hrzánová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 12. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.