Bára Šporclová Kodetová je žádaná herečka. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Bára Kodetová: Patologii a mrtvoly vážně nemusím!

Ač herečka Barbora Šporclová Kodetová (44) tráví s dcerami Lilly, Sophinkou a Violetkou léto na chalupě v Posázaví, vrátila se na skok do hlavního města.

„Jsem tu, abych spolu s kolegy představila nový kriminální seriál Plzeň místo zločinu,“ řekla na tiskové konferenci v České televizi Bára Šporclová Kodetová.

A o čem chystané dílo bude? Jak název napovídá, místní tým kriminalistů v čele s Martinem Stránským, Janem Zadražilem a Lukášem Vaculíkem odhaluje vraždy plné záhad a po pravém viníkovi pátrá mezi celou řadou podezřelých.

"Já hraji patoložku, která bývá vždy jednou z prvních na místě činu. Prošla jsem v průběhu natáčení mimo jiné také pitevnou a nebyl to pro mě zrovna hezký zážitek. Pevně věřím, že na dlouhou dobu byl dokonce poslední. Bylo to pro mne dost stresující místo. Přiznávám, že na patologii bych pravděpodobně dělat nemohla," prozradila herečka.

Jak dodala, ve zmíněné pitevně se točilo už před delší dobou, takže zbyla už jen vzpomínka.

"Nebyla to skutečně moc příjemná záležitost a je to pryč. Na druhou stranu velice pozitivní a příjemná byla spolupráce s panem režisérem Janem Hřebejkem a celým štábem. Jsem velice ráda, že jsem se mohla tohoto projektu zúčastnit,“ uvedla Kodetová

Po tiskovce opět nabrala herečka směr Posázaví. Na druhou polovinu prázdnin má totiž manželka houslisty Pavla Šporcla (42) v plánu spoustu výletů s rodinou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 8. 2015 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.