Vendulka Křížová, Bára Mottlová (Zdroj: Herminapress.cz ) 26x FOTO

Bára Mottlová a Vendulka Křížová – sexuální radovánky na jevišti!

Jako utržené ze řetězu si počínají na jevišti herečky Bára Mottlová a její kolegyně Vendula Křížová. Jejich sexuální apetit nebere na jevišti konce a nevěra je slovem, které jejich ústa vyslovují zcela bez rozpaků Ve francouzské komedii Jeana Franca Třetí do páru, hraje Bára sekretářku, sexem posedlou milenku a také trochu spasitelku, která se vyspí s partnerem své šéfky neboli Venduly Křížové a za sexuální radovánku dostane, jak jinak, než vyhazov.

„To je ovšem jen střípek ze skvělé situační komedie, která se točí kolem soutěže o královnu krásy. Je tam tolik vtipně zamotaných scén, že je to vpodstatě neustálý útok na bránice diváků. „Kromě Vendulky Křížové a mé maličkosti se na jevišti představí samozřejmě i chlapská část souboru, Lukáš Rous, Jan Novák, Ondřej Lechnýř a Ivan Remta. Režisérem představení je Jaromír Janeček,“ uvedla herečka. Jak Bára zmínila je s trochou nadsázky plachá a věrná, co ovšem říká na její téměř košilaté role její přítel?

„No, tak to nevím, je v Bruselu. V současné době jsem dost pracovně vytížená stejně jako on, takže jsme sice spolu dva roky, ale s dlouhými přestávkami. A proto chci v dohledné době řešit i své soukromí. Vztah na dálku není pro mě. Na jevišti jsem sice třeba nevěrnice, ale když mám partnera, tak je to vždy jenom a pouze jeden člověk. A toho potřebujete mít u sebe, když je vám fajn i když se chcete třeba vybrečet. To mi prostě chybí a nechci takhle žít do nekonečna,“ kategoricky dodala Bára Mottlová, a jelikož v Branickém divadle, kde se zmíněná komedie bude uvádět, již potřetí zazvonili, sebrala herecké propriety a šla absolvovat generálku inscenace Tři do páru

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

3. 2. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.