Barbora Mottlová (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Bára Mottlová chce domů mazlíka. Přesně ví, jak by měl vypadat!

Herečka a moderátorka Bára Mottlová (29) se chystá do Afriky. Už v úterý odlétá na čtrnáct dnů s fotografem a cestovatelem Petrem Slavíkem a filmovým štábem natáčet dokument do Botswany. Jak prozradila, budou spát pod stanem a údajně i v místech, kde není žádný signál, takže si užije i absolutní „telefonní klid“.

„Na to se asi těším úplně nejvíc. I když to trochu přeháním, faktem ale je, že jsem si Afriku zamilovala, když jsem prožila loňského závěr roku na safari v Keni. To byla taková nádhera, že na to pořád vzpomínám. No a teď se mi poštěstilo, po pár měsících, že vyrazím do Botswany. Samozřejmě chci využít i příležitosti a něco sama nafotit. Zatím, přiznávám, je fotoaparát ne zcela úplně mým přítelem, ale učím se pilně a předpokládám, že i Petr Slavík mě v tomto směru nenechá ve štychu a poradí a pomůže,“ uvedla Bára. Jak prozradila přírodu a hlavně zvířata má ráda, i když sama žádné nechová. Kdyby si ale mohla přivézt z Afriky nějakého mazlíka prý by to byla asi žirafa.

„Spíš žirafátko, bydlím na Vinohradech, kde jsou sice vysoké stropy, takže žirafí miminko by se mi tam vešlo, ale asi jen na kratší čas. Přeci jen zvířecí dospělák by měl u mě problémy. A trochu jiné by měl třeba i hrošík, ten by se mi zase nevešel do vany. Ne, nechám ta zvířata tam, kde je jim nejlépe, kam patří a jsou doma,“ s úsměvem doplnila Mottlová, kterou jsme zastihli coby kmotru v klubu Joe na křtu Galerie NaVíc.

Ta je vpodstatě ojedinělou virtuální výstavní síní a vznikla na podporu české nadace Naše dítě, jež pomáhá nejen handicapovaným dětem. Kromě Báry se proto křtu zúčastnila mj. i ředitelka nadace Zuzana Baudyšová, zpěvák Jaro Smejkal a další. Hlavním cílem galerie je samozřejmě charitativní činnost, ale také snaha o představení nadaných autorů široké veřejnosti.

14. 3. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.