(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Bára Mottlová: Netančím u tyče, ale jsem jogínka!

Dost vzruchu, především u pánské části publika, při cvičení Bikram Yogy v Obchodním centru Arkády způsobila herečka a moderátorka Bára Mottlová. Ani ne tolik předvedenými polohami, ale především apartním úborem, ne nepodobným tomu, v němž své kousky předvádějí go-go tanečnice.

„Tak pozor,“ ohradila se mladá dáma. „Nejsem rozhodně tanečnice o tyči a ani se jí stát nemíním. Jsem jogínka a tenhle úbor ke cvičení prostě patří. Nemůžete devadesát minut jet bikram yogu v teplákách, protože se provádí v uzavřeném prostoru při teplotě dvaačtyřiceti stupňů. Slabší jedince by totiž při takové námaze a vedru zřejmě kleplo,“ vysvětlila záludnosti cvičení Bára, která kromě zmíněného typu jógy také velice ráda provozuje turistiku. „Nevím, zda se to dá nazvat turistikou, ale velice mě baví chůze. Dopravní prostředky ignoruji, auto nemám. Téměř denně, a to nám spočítané, ujdu více jak dvacet kilometrů. Počítám v to chůzi do a z práce, pobíhání během dne a vůbec. Ovšem to vše ne ve slimáčím tempu, ale pěkně svižně,“ dodala Bára Mottlová a zapojila se spolu s kolegyní herečkou Ivou Jirešovou do cvičení.

I Iva nabídla přihlížejícím apartní dres a navíc i skvělé cvičební figury. „Nejsem žádný začátečník. Bikram yogu dělám tři roky a tu klasickou asi ještě o sedm let déle. Jsou to cvičení pro tělo i ducha, prostě řada kladů v jednom. Chodím si zacvičit pravidelně třikrát týdně a občas to proložím ještě během. Můžu i míčové sporty, jako malá jsem hrála volejbal a i teď si občas rekreačně zaplácám. A abych nezapomněla, zvládám i ping-pong. Když odpočinek, tak jen ten aktivní,“ prozradila Jirešová a už se nenechala dalšími otázkami rozptylovat.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

19. 5. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.