(Zdroj: Herminapress.cz) 21x FOTO

Bára Mottlová oslavila narozky jako velká pařmenka. Hříšný tanec a doutník jí neminul

Herečka, zpěvačka a sexbomba Bára Mottlová oslavila včera v restauraci Tom’s Burger dodatečně jedenatřicáté narozeniny. Pozvala přátele a kamarády, ale novou „známost“ nepředstavila.

„Užila jsem si dovolenou v Chorvatsku a teď i oslavu s nejbližšími. A že nemám doprovod? To neřeším. Samozřejmě bych chtěla vztah, ne na týden, měsíc nebo rok, prostě na dlouho, ovšem ne za každou cenu. Nejsem holka jen do pohody, dokážu zvládnout i problémy. A když jsou na ně dva lidí, jde všechno líp. Tak si počkám, není kam se hnát,“ nechala se slyšet Bára.

A oslavu si užívala. Dostala dort a o narozeninový taneček s ní byl maximální zájem, takže moc času na oddych si neužila a po celý večer přijímala kvanta dárků. Jedním z nejaktivnějších tanečníků byl syn herce Pavla Trávníčka Pavel Dytrt.

„Labutí jezero bych nezvládl, ploužák s Bárou byl fajn. A doufám, že nezůstane jen u jedné kreace. Netančím nejlíp, ale za to rád. Takže nejde o umělecký dojem, užít si večer je důležitější,“ svěřil se Pavel a vystřihl atraktivní otočku.

Zájem o oslavenkyni byl, jak jinak, velký. Nejen na tanec, ale i na pár slov. Když Bára nebrázdila parketem věnovala se hostům a také aktivnímu odpočinku. Pokud nebyla v kole nebo neřešila světové záležitosti v diskusním kroužku otestovala i nového „koníčka“, pokuřování doutníku.

„No, zkusila jsem si to jen dneska na narozeninách, ovšem nechytlo mě to. S doutníky mě už neuvidíte to si raději dám dobré víno, které člověku, podle lékařů, prospívá víc, než pobafávání,“ vysvětlila Mottlová a šla opět plnit své pořadatelskonarozeninové povinnosti.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 8. 2017 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín