Bára Mottlová zatím hledá spolehlivého mužského. Ten by se hodil, neodmlouvá a neuteče. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Bára Mottlová se svěřila: Mám testovací období

Herečka a modelka Bára Mottlová má ráda děti a ony zase jí. Na akci v Home Artu, kde známé osobnosti zdobili dortíky se od ní jen málokdy odtrhly dcery její kamarádky a manažerky. Radily jí nejen při zkrášlování zmíněné lahůdky, ale doprovodily jí i při prohlídce obchodu a radily, co by si měla a neměla pořídit.

„S dětmi mě pojí vzájemná náklonnost. Sama se moc těším, až budu mít svoje ratolesti. Chtěla bych, nebo přála bych si, mít velkou rodinu, což znamená alespoň tři caparty. Pravda, zatím nevím, jaké je to vychovávat jedno, ale určitě bych to zvládla. Jen k tomu chybí jedna drobnůstka, ten chlap, co by je se mnou měl,“ s úsměvem vysvětlila Bára. Jak prozradila, adeptů se kolem ní pár pohybuje, ale v současné době prožívá testovací období.

„Nic není takové, že bych vlítla okamžitě do vztahu. Ano, pár přátel by se našlo, ale zatím nepřeskočila úplně ta jiskra, která by ve mně zapálila pořádný oheň. Ale nespěchám, není kam se hnát. Je určitě lepší být nějakou dobu sama, než za každou cenu s někým. A jen proto, aby mi někdo pobíhal po bytě. Když vztah, tak na plný pecky a se vším všudy,“ doplnila Bára, která se ještě v království moderních a designových výrobků, které zpříjemňují bydlení, se neopomněla se pochlubit svým kuchařským umem

„Mám kuchyňku mrňavou, ale dělám v ní velké věci. Nemám problém si ukuchtit a dokonce to po sobě i sníst. Ovšem, a to se vracím opět zpátky, ráda vařím pro někoho, sama se spíš odbudu nějakým zeleninovým salátem. Víc mě baví a inspiruje čmuchtit pro konkrétního člověka, samozřejmě v chlapském provedení,“ dodala opět s úsměvem Bára Mottlová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 1. 2016 16:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.