(Zdroj: Herminapress.cz ) 27x FOTO

Bára Mottlová v nedbalkách! Jak hodně si pustila fotografa do šatny?

Módní přehlídka je, jak tvrdí její protagonistky, docela honička. Stihnout kalup v šatně, kdy jedno oblečení střídá druhé není až tak jednoduché. To ví i modelka, herečka a zpěvačka Bára Mottlová, kterou jsme zastihli v nedbalkách, právě když měnila garderobu.

„Nemám ráda, když mě někdo v tom fofru okukuje, natož fotí, ale zase vědu z toho nedělám. Dneska jsem přišla sem, do Hair studia Honzy Kořínka z několika důvodů. Jednat tedy zúčastnit se přehlídky, pak zazpívat a také si nechat upravit účes. Ty první dvě věci jsem absolvovala jako svůj příspěvek k oslavám studia a také proto, že šlo o charitu, kdy se rozdávaly peníze na záslužné projekty, a jak jsem se dozvěděla, šlo celkem skoro o půl milionu korun,“ informovala Bára.

No, pravda, módní přehlídka a trocha zpěvu byly parádní. A co ty vlasy?

„To byla prostě nezbytnost. Co nosím na hlavě mi tu upravili a rekonstruovali, anžto mířím za chvilku na rande. A nechtějte vědět s kým, je to marné. Po nějaké době, kdy jsem byla single je na cestě možná vztah. Říkám možná, známe se velice krátce, a proto si nechám vše pro sebe. Stát se může, po mých zkušenostech, mnohé. Takže se mě zeptejte až tak za měsíc, zda jsem zadaná, či ne,“ s úsměvem, ale kategoricky uvedla Bára.

Přehlídky s názvem Los pudlos, jak ji označila moderátorka Eva Decastelo, podle netradičních vlasových kreací modelek, se zúčastnily i další známé dámy showbyznysu. Na improvizovaném molu se představily mj. Leona Gyöngyösi, pro níž, jak prozradila, to byla premiéra a derniéra v jednom, Monika Leová, která představila model, ve které by se partnerovi určitě líbila víc v soukromí, než na veřejnosti, Henrieta Hornáčková, Míša Sejnová a několik dalších více či méně známých modelů a modelek.

A pak už se jen juchalo, jedlo, popíjelo a klábosilo do pozdních nočních hodin. Prostě narozeniny proběhly tak, jak je každoročně v Hair studiu Honzy Kořínka zvykem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 5. 2017 08:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.