(Zdroj: Archiv Dominika Myslivcova ) 7x FOTO

Barbie Myslivcová vyměnila šatičky za montérky a sfárala do šachty. Mezi tvrdými chlapy se jí líbilo

Člověk někdy jen zůstane stát s otevřenou pusou a žasne! Tohle je jeden z takových případů. Barbie Dominika Myslivcová fárala do dolu Lazy, pod zemí dokonce zůstala tři hodiny. Chce ještě někdo tvrdit, že když mluví o pomoci horníkům, že to nemyslí vážně?

Těžko si totiž představit, že by se někdo jen tak dobrovolně spustil do lůna země. Většinu z nás při té představě jímá hrůza. Kolikrát už jsme četli nebo slyšeli o důlních katastrofách, při kterých zahynuli horníci? V první řadě je třeba říct, že tihle muži si zaslouží obrovský obdiv a respekt. Práce, kterou dělají, je fyzicky i psychicky nesmírně náročná.

„Je to hodně zvláštní pocit, když jedete dolů. Přeci jen život pod zemí není pro každého. Horníci jsou fakt borci. Tvrdí chlapi a rozhodně si zaslouží pomoc,“ tvrdila Myslivcová, když se po několika hodinách zase dostala na povrch.

Růžová blondýna by se ráda zasadila o jejich lepší životní úroveň i podmínky k práci. Nakonec, je to jeden z bodů jejího volebního programu. Stejně, jako třeba prověřování uprchlíků a přijímání jen těch, kteří jsou ochotni žít podle našich pravidel a zákonů.

 „Je to pořád o tom samém. Když přijdu na návštěvu, také tam nemohu ničit věci a tvrdit, že chci gauč na jinou stranu obýváku. To je přeci na majiteli toho bytu. Proto bychom si i my měli rozhodovat, kdo a jak bude v Česku žít,“ má jasno mladá žena, která kandiduje jako nezávislá za hnutí Úsvit v Moravskoslezském kraji. 

Volby jsou na začátku října, tak uvidíme, zda uspěje. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 9. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.