You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Připomeňte si klip Báry Polákové k singlu Nafrněná. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Barbora Poláková vydává debutové album: Nechybí na něm Nafrněná ani Kráva!

Zpěvačka a herečka Barbora Poláková (32), která boduje se singlem Nafrněná, jehož videoklip má na YouTube již více než pět a půl milionu zhlédnutí, na svůj bezejmenný autorský debut ve spolupráci s producentem Janem P. Muchowem, připravila celkem deset písní.

„Snažím se mít otevřený oči. Nebýt zacentrovaná jen v sobě. A zkoumat příběhy a situace ze všech stran. Často se mi stává, že když píšu text, rovnou slyším hudbu. Někdy jen rytmus nebo náladu. To se pak radím s pianistou Davidem Hlaváčem a ten hraje a hraje a já zpívám a zpívám, dokud to nemáme,” řekla zpěvačka.

Hlaváč a Muchow se na desce podíleli i autorsky. Báře pomáhali také zpěvačka Katka Sedláková, basák Přemek Matějovic a bubeník David Bartošek.

Dle reakcí na singl Nafrněná, ale třeba i na „valentýnskou“ píseň Kráva, jež na albu také nebude chybět, se dá soudit, že zklamaní by fanoušci být neměli. Ačkoliv je třeba podotknout, že mohou být překvapeni melancholičtější náladou většiny ostatních písní.

„Každý, kdo si desku na CD koupí, si může složit v bookletu vloženou krásnou lampu designéra Petra Bakoše ze speciálního tenkého látkového papíru. Na něm budou mou rukou napsány texty písní, a když se lampa rozsvítí, budou texty prosvítat. Vymysleli jsme to hlavně kvůli tomu, aby posluchači, kteří si desku koupí, zároveň měli i něco funkčního. Měl by to být opravdu vychytaný designový kousek,” vysvětlila Poláková.

První hudební album Báry Polákové vychází v pátek 20. listopadu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 11. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.