Petra Vraspírová, Ivana Korolová, Ondřej Ruml, Leona Gyöngyösi, Jan Kříž (Zdroj: Herminapress.cz ) 28x FOTO

Bárta, Ruml, Korolová a spol. rozpumpovali divadlo v Mostě. Ze vstupného šly neuvěřitelné peníze do nadace missky Kašákové

Na šedesát umělců v čele s Václavem Noidem Bártou, Ondřejem Rumlem, Petrou Vraspírovou, Janem Křížem, Ivanou Korolovou, Lilian Sarah Fischerovou a Leonou Gyöngyösi rozezpívalo a roztančilo o víkendu Městské divadlo v Mostě.

Výtěžek ze vstupného na muzikálové představení Horečka nedělní noci, které se konalo již podruhé, putovalo Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové podporujícího děti a mladistvé z dětských domovů.

,,Neumím slovy vyjádřit, jaký vděk ve mně nyní dřímá. S Lilian Fischerovou jsme si volaly skoro denně a konzultovaly, jak není jednoduché penízky sehnat. Potom jsem přišla na jeviště a po těchto hovorech, to byla taková částka? Byla jsem v šoku, mile překvapena a dojata! Jsem dojatá dvakrát tolik, když jsem v domácím prostředí a mám kolem sebe lidi, kteří mě znají osobně! Nesmírně si toho vážím a každou noc za každého takové člověka děkuji Bohu! Taková částka je pro nás ohromným přínosem! Jedna z největších, kterou fond kdy dostal,“ svěřila se Veronika Kašáková po obdržení šeku na 150 000 korun.

Lví podíl na celé akci měla herečka, misska, tanečnice a principálka divadelní společnosti Indigo Company Lilian Sarah Fischerová. 

„My umíme spojit lidi, kteří milují ze srdce to, co dělají – zpěv, tanec, herectví, režii, choreografii, kostýmy, make-up, zvuk, světla, a nechat je kouzlit. To je naše pomoc dětem, kterým pomáhá Nadační fond Veroniky Kašákové.“

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

7. 2. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.