(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Bartoška - klídek, pohoda a cigárko

V pohodě, s úsměvem na rtech a nepostradatelným cigárkem v ruce dorazil prezident Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary na úvodní tiskovou konferenci před jeho jubilejním 50. ročníkem. A ani v jejím průběhu v Ballroomu hotelu Augustine si Jiří Bartoška neodepřel svou kuřáckou vášeň.

A proč by ano? Nemoc zdárně zdolal a přípravy na chystaný jubilejní ročník filmového festivalu, který proběhne od 3. do 11. července běží bez

vážnějších zádrhelů. Úsměv a nikotinová odměna byly tedy na místě.

„Těším se, samozřejmě. Třeba na předávání Ceny prezidenta Mezinárodního filmového festivalu za mimořádný přínos české kinematografii Ivě Janžurové. O tom, který z jejích skvělých filmů, v nichž hrála promítneme není ještě rozhodnuto. Nechali jsme to na herečce samotné, aby si vybrala. Atraktivních akcí, filmů a hostů na festivalu ovšem bude, jako vždy, mnoho a určitě si každý vybere, co ho bude zajímat,“ nechal se slyšet Bartoška.

Celý festival bude pojat jako oslava filmu a filmových fanoušků a už jeho zahájení bude úplně jiné než v minulosti a bude otevřené doslova každému. Jak sdělili organizátoři po slavnostním ceremoniálu a promítnutí prvního filmu proběhne obří party v okolí hotelu Thermal i v ulicích města, zahraje kapela Lucie a uskuteční se laserová show.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

29. 4. 2015 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.