Herec Jiří Bartoška se vrací na filmová plátna. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Bartoška po boji s rakovinou: Návrat před kameru v nové komedii!

Herec Jiří Bartoška (68) má i přes léto napilno. Zítra začíná karlovarský filmový festival, jehož je prezidentem, měsíc na to začne točit novou komedii, kde ztvární hlavní roli úspěšného veterináře. Z nemoci se zotavil, za sebou už má kostýmní zkoušky.

První klapka nového českého filmu Teorie Tygra padne 4. srpna, natáčet se bude do konce září. "Komedie pro muže, kteří mají zkušenost s manželstvím, a pro ženy, které mají zkušenosti s muži" je celovečerním debutem režiséra a scenáristy Radka Bajgara. Spoluautorkou scénáře je Mirka Zlatníková.

Bartoškovu manželku si zahraje Eliška Balzerová (66). V dalších rolích se objeví Tatiana Vilhelmová, Jiří Havelka, Jakub Kohák, Iva Janžurová, Arnošt Goldflam, Lucia Siposová, Milan Lasica, Klára Melíšková a další.

Teorie Tygra je road movie o muži, který si v šedesáti vzpomene, že míval sny i vlastní vůli a že chce zpátky vládu nad svým životem. Vydá se na riskantní cestu navzdory tomu, že tím přichází o všechno.

Film je i o jeho ženě, která to prostě myslela dobře, za manželství i svého muže obětavě převzala zodpovědnost, protože muži toho nejsou schopni: "Jsou to takoví tygříci, cení to zoubky, loví to, utíká, sem tam kousne, ale pro praktický život to moc vybavené není. Musí se to ochočit, nakrmit a domestikovat."

Premiéra je naplánována na březen 2016.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 7. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.