(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Basiková: Mám plastiku a jsem spokojená.

Bára Basiková přišla nejen zazpívat pár písniček, ale také odmoderovat slavnostního zakončení čtvrtého ročníku projektu Nový život díky plastice. Ten opět realizovala klinika Plastika Praha MUDr. Tomáše Doležala. Akce proběhla v Galerii Malostranské besedy a podpořit ji přišel další známý zpěvák Petr Kolář.

„Jsme oba patrony téhle akce, já tři a Petr dva roky. Máme shodný názor na to, že ne každý si může dovolit náročnou a drahou operaci. Akce Nový život díky plastice ji ale nabízí. Letos přišlo zhruba 6000 mailů, v nichž lidé popsali svoje problémy. Vůbec nešlo o drobnosti typu třeba odstranění bradavice. Byly to často příběhy, při nichž zatrnulo. Šlo především o náročnější zákroky, kvůli nimž měli pisatelé, hlavně ženy, nejen zdravotní ale i psychická traumata. Pan doktor Doležal vybral pak přes čtyřicet případů, které si o zákrok skutečně prioritně říkaly a všechny pacienty oddoperoval zcela zdarma,“ vysvětlilaBasiková.

Jak zpěvačka současně přiznala, sama není a nebyla odpůrkyní plastických operací. „Mám osobně jednu také za sebou a jsem ráda, že jsem ji podstoupila. Absolvovala jsem jí zhruba před mnoha lety a šlo o operaci břišní stěny, která se zbortila po porodu. Byla to náročná, několikahodinová operace s plnou narkózou. A výsledek? Byl více než dobrý a jsem spokojená. Ne, já se rozhodně plastikám, když mají opravdu smysl osobně do budoucna bránit nebudu. Pomohou zdravotně, jsou také o dušičce a třeba i o zvýšení sebevědomí,“ dodala Basiková.

„Já, na rozdíl od Báry zkušenost z plastickou operací nemám, ale u mě platí – nikdy neříkej nikdy. Stát se může leccos. Úraz, nehoda a nevím, co ještě a pak není co řešit. Ani já bych neváhal a případné plastice se podrobil,“ doplnil Basikovou Petr Kolář.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

27. 5. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.