(Zdroj: Supraphon/Herminapress )

Baví vás soutěže? Tentokrát hrajeme dokonce o 3x 3 alba! Vybere si každý!

Baví vás soutěže? Podle ohlasů na ty naše, tak určitě. Proto jedeme dál. Tři výherci zlatého dvojalba Dalibora Jandy už mají Velký flám na cestě a my zase máme pro vás další „hádanku“. Tentokrát o 3x dvě cédéčka, která věnovalo opět vydavatelství Supraphon. A ne ledajaká.

Zkombinovali jsme pro vás chytré, naučné a příjemné povídání a písničky. První cédéčko je vlastně audiokniha Kudy do pohody, které namluvil známý lékař MUDr. Karel Nešpor spolu s herečkou Terezou Bebarovou. Dozvíte se třeba, jak mírnit stres i bolest a uvolnit se, ale také si vyslechnete relaxační techniky a meditace proložené jemnou hudbou.

A druhý kousek? Další paráda od Supraphonu. Jde o Zlatou kolekci Jiřího Zmožka. Na třech cédéčkách je 60 skladeb mj. takové pecky jakými jsou Už mi lásko není dvacet let, To musím zvládnout sám, Tam u nebeských bran, Meteor lásky, Zvonky štěstí atd. atd. 

I třetí cédéčko určitě potěší. Jde totiž o kroniku jedné z nezvláštnějších událostí, o kterých se kdy v New Yorku povídalo, neboli o audioknihu J. P. Donleavyho Dáma, která měla ráda čisté záchodky.

A co je třeba k zisku téhle dvojice alb udělat? Malou drobnost. Stačí, když nám zašlete správnou odpověď na soutěžní otázku a samozřejmě budete mít trošku štěstí při losování, které proběhne 23. dubna.

Takže pozor, pátrejte, dumejte a pište:  Kdo nazpíval písničku Zvonky štěstí?

Odpověď zasílejte na e-mail: soutez@aplausin.cz do 22. dubna 2018.

Do předmětu uveďte heslo: „Soutěž Nešpor + Zmožek“. A nezapomeňte napsat jméno a kontakt.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

20. 4. 2018 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.