(Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Baviče Petra Novotného odvezla záchranka. Jeho zdravotní stav se zhoršil po zprávě o smrti kamaráda

Baviče Petr Novotného, který se neustále potýká s následky mozkové mrtvice, odvezla rychlá záchranka do Ústřední vojenské nemocnice v Praze. Informaci o jeho zdravotním stavu potvrdil syn Pavel Novotný.

„Tatínek má svižnou jízdu rád, takže se dnes po delší době projel do ÚVN sanitkou, to se v jeho věku stává, nehroutíme se. Včera mu bylo fakt hodně blbě, proležel máminu oslavu narozenin,“ psal mimo jiné Pavel Novotný na facebookových stránkách.

Zdravotní stav Petra Novotného se zhoršil po zprávě o úmrtí jeho kamaráda z Fešáků Jana Turka. I když Petrovi Novotnému v tuto chvíli na kapačkách, rodina mu už plánuje program na rok 2017.

„Potvrdil jsem jeho účast na listopadové padesátce Fešáků a naznačil mu, že mu v srpnu uspořádám oslavu kulatin, což ho děsí a čím to bude větší, tím víc bude nasraný. Moje praktická matka je vůbec nejlepší. Na příjmu, kde dávali tátovi do žíly antibiotika a panovala celková akutní nejistota, zda se jede na sál, ho hned sjela, ať si nemyslí, že nepovede Soňu 14. července k oltáři.“ 

Dále Novotný mladší prosí o respektování klidu pro rodinu a upozornil, že ani ˇUVN nebude po dobu pobytu Petra Novotného v nemocnici podávat o jeho stavu žádné informace.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 12. 2016 07:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.