(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Ben Cristovao: Jsem singl, no a co?

Je to čipera. Z postele vyskočil svěží jako rybička. A proč by také ne? Byly tři hodiny odpoledne, kdy už je každý normální člověk plném zápřahu ať pracovním nebo třeba sportovním. Zpěvák Ben Cristovao prostě umí odpočívat.

„Tak to úplně není. Včera večer jsem měl vystoupení ve Vsetíně, do Prahy se vrátil téměř k ránu, pak pár hodin natáčení a měl jsem toho plné kecky a zahučel do postele. Pár hodin spánku stačilo, jsem fit a můžu pokračovat,“ vysvětlil Ben navlékl se do županu a vykročil ze svého apartmánu rovnou do vodního a saunového světa pražského Aquapalacu.

Jak jsme zjistili postel zůstala prázdná a ani nikde jinde se neschovávala případná hormonální kamarádka. „Nikoho nehledejte, jsem pořád single, no a co? Nemám čas na nějaké vztahy, protože kalendář mám plný akcí, na kterých nesmím chybět. Kamarádky občas, to ano, vážnou známost při mém pracovním tempu ale zatím nehledám,“ doplnil zpěvák, který kromě spánku dobíjí „baterky“ právě ve zmíněném Aquapalacu plaváním, posilovnou a jízdami na tobogánu. A že mu to právě na posledně jmenovaném zařízení jde nadmíru dobře nám názorně předvedl. Spustil se do „trubky“, která ho za pár vteřin vyplivla v bazénu.

To moderátor relaxačních akcí v Aquapalacu a šéf závodu Mistrovství ČR v jízdě na tobogánu Vlasta Korec nesmočil ani nohu. Stihl se jen chvilku zahřát v sauně. „Je to pro mě součást předstartovního tréninku. Až tady skončím, přesunu se do Šiklova mlýna, kde pojedu závod mistrovství republiky v off road maratonu. Takže tu shazuji kila,“ s úsměvem uvedl Korec a uvelebil se ve žhnoucí místnůstce

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

27. 4. 2015 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.