Zpěvák Ben Cristovao představil videoklip k písni Spi. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Ben Cristovao natočil emotivní klip: Jde v něm o sexuálně zneužívané děti!

Zpěvák Ben Cristovao (28) se před třemi lety zapojil do projektu Seznam se bezpečně, který má za cíl upozornit děti i učitele na nebezpečí skrytá za nejrůznějšími identitami na internetu, radí jim, jak řešit situace, do nichž se mohou nevědomky dostat oni či jejich nejbližší.

„Projekt je pro mě dnes už srdcová záležitost. Projeli jsme desítky škol, poslechli si stovky příběhů a poradili už tisícům dětí ve věcech, na které je zatím nikdo nepřipravuje,” říká Cristovao.

Během příprav nového dílu filmu Seznam se bezpečně 3 dostal Ben nabídku, aby se svými kanadskými producenty The Glowsticks napsal titulní píseň i hudbu k celému filmu, který pojednává a detailně rozebírá jeden z největších případů zneužívání dětí.

Dva skautští vedoucí, Piškot a Meluzín, s pomocí internetu a falešných profilů na sociálních sítích v letech 2007–2012 sexuálně zneužili 39 obětí ve věku 12 až 18 let. Soudní proces s nimi sledovala v roce 2013 celá česká veřejnost a nenašel by se snad nikdo, koho by nechal klidným.

Na emotivní videoklip k písni Spi se můžete podívat tady.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 8. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.