Ben Cristovao (Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Ben Cristovao si užíval s ženskou. Tomu se říká bojové umění!

První ročník Vodafone YOU FESTu, který přinesla Prima COOL spolu s ÓČKEM, zaznamenal u návštěvníků nevídaný úspěch. Na tuto unikátní akci, která se vyznačuje jedinečným snoubením hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu a fresh food festivalu přišlo 6 tisíc lidí.

U hlavní brány pražského Výstaviště čekala na diváky auta jako z oblíbeného pořadu Top Gear. Nad nimi létaly drony v TECH ZONE, která lákala všemožnými technickými vymoženostmi a vychytávkami. Následovala FOOD ZONE, jež nabízela chutě ze všech koutů světa. Nechyběl ani ADRENALIN PARK, kde se zájemci učili jezdit na skate boardu v U-rampě a vyzkoušeli si na vlastní kůži workskop bojového umění nejen s Benem Cristovaem. 

Pravé křídlo Průmyslového paláce patřilo ÓČKO MUSIC ZONE, kde celý den probíhaly koncerty těch nejoblíbenějších hudebních idolů dnešní mladé generace. Posluchači si v úžasné atmosféře užili show kapely Slza, ATMO music, Sebastian, Moniky Bagárové, Light&Love či Pavla Callty a mnohých dalších, kteří se svým fanouškům vzápětí celé hodiny podepisovali, fotili se s nimi a sdíleli jejich nadšení a zážitky. Mezi jednotlivými hudebními vystoupeními pódium patřilo influencerům ze seskupení #jetovtobě v čele s Benem Cristovaem, Dominikem Ferim, Martinem Rotou, Fallenkou a dalšími. Hudební program zakončila hip hopová formace H16 v čele s Majkem Spiritem, kteří se postarali o nejživelnější show celého dne.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 9. 2016 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.