You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Mrkněte se na Benův videoklip k písni IronBen. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Ben Cristovao vyráží na podzimní koncertní turné, hudební show startuje v Ostravě

Úspěšný loňský rok a skvělý ohlas na desku Made in Czechoslovakia byl pro zpěváka Bena Cristovaa (28) a jeho management motivací při výběru zastávek letošního podzimního turné. Větší prostory, ještě propracovanější pódiová prezentace a maximální odhodlání.

Letos v září vydal Ben videoklip IronBen a také klip k písni Instagram, kdy záběry byly pořízeny během jeho dovolené v Tokiu. Před několika dny odpremiéroval novou píseň Tabu z připravovaného alba, které by mělo vyjít ještě v tomto roce.

Fanoušci mohou doufat, že některé z dalších nových skladeb zazní právě v rámci turné. Ben Cristovao opět zapojí skvělé muzikanty, chybět za mixákem nebude ani DJ Abdu. Samozřejmě přizve i hosty, jisté je, že na koncertech uvidíte rappera Cavaliera (znáte jej ze společných songů s Benem Těžký váhy a Nemůžu si dovolit). O taneční show se postará dvojka Fugi & Kenny a skupina AWA.

Turné startuje už zítra v Ostravě, 6. listopadu přijde na řadu Brno, 13. 11. Kolín, 21. 11. Jindřichův Hradec, 28. 11. Praha a 9. 12. Plzeň. Poslední koncert se odehraje 19. prosince na Slovensku v Bratislavě.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 11. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.