Herečka Alice Bendová (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Bendová si bude dělat papíry na traktor. Jako bonus chce rozpletače zacuchaných vlasů!

Herečka a moderátorka Alice Bendová problémy s policií nemá. Bravurně zvládne kočírovat vše, co si „osedlá“. Dokázala to při dopravnězábavné akci Zkus to Ne!Bezpečně. a v areálu NH Caru se pohybovala rychle a bezpečně.

„Skvělá záležitost. Tyhle dopravní prostředky mám ráda. Ne, že bych se v nich vydala na dovolenou, ale drobná projížďka utuží tělo a fyzička se raduje. Není nad to projet se za vlastního přičinění, ovšem nic se nesmí přehánět,“ vysvětlila Alice a po pár okružních jízdách svou exhibici ukončila.

Milovník motorek, zpěvák Petr Kutheil si na dopravním policistovi vyprosil zkušební jízdu, musel ale přijmou místo spolujezdce. Za řídítka nebyl bdělým strážcem zákona vpuštěn.

Omrknout dopravní akci přišel i Martin Maxa. Ten si otestoval jízdu na trenažéru, pak si zkusil, jak to vypadá, když bouchne airback v autě a nakonec v rámci „záchranné“ akce zkušebně rozbil sklo u k tomu určené škodovky. 

Jen na skok se na Strahově objevila i rodinka Petra Jákla. V rychlosti si omrkla, co vše se návštěvníkům akce nabízí a pak popílila za dalšími povinnostmi. Jak ale stačil v kvapu Petr přeci jen prozradit, chystá coby producent film o mladém Janu Žižkovi, který by se měl začít natáčet v příštím roce a měl by to být, podle jeho slov, historický velkofilm.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 4. 2016 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.