V sobotu zatančí hvězdy pro Paraple! (Zdroj: Facebook/Centrum Paraple ) 3x FOTO

Benefiční večer StarDance pomáhá Centru Paraple: Bude se tančit na invalidním vozíku

V zítřejším sedmém večeru se StarDance spojí s Centrem Paraple. Taneční páry budou tančit jive a tango pro charitu, a to ve speciálních choreografiích společně s těmi, kteří jsou odkázáni na invalidní vozík.

Během benefičního večera se diváci formou medailonku dozví příběhy účinkujících z Centra Paraple, kteří skončili na vozíku. Posílat lze dárcovské zprávy, jejichž výtěžek půjde na rozvoj centra.

Večer zahájí dětští tanečníci pod vedením Jana Ondera (30). Ve druhé části pořadu uvidí diváci společný tanec bývalých tanečníků z předchozí řady StarDance. Speciální vystoupení bude mít i moderátor Marek Eben (57).

Benefiční večer bude zvláštní nejen zapojením lidí na vozíku, ale i tím, že se při něm nebude vyřazovat. Porotci však budou i tak jednotlivé tanečníky hodnotit, což se může promítnout v dalším vyřazovacím večeru. 

Rehabilitační a poradenské Centrum Paraple již přes dvacet let poskytuje ročně služby až 1400 lidem na vozíku z celé České republiky. Každý rok přibude více než 250 lidí, kteří kvůli nemoci nebo úrazu zůstanou upoutáni na invalidní vozík.

Centrum pomáhá pacientům s poškozením míchy zlepšit jejich celkový fyzický a psychický stav, v nezávislosti, s návratem k rodině. Založil jej v roce 1994 Zdeněk Svěrák spolu s Olgou Havlovou a Svazem paraplegiků.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 11. 2015 15:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.