Betka Stanková (Zdroj: TV Prima ) 5x FOTO

Betka Stanková dostala roli závodnice rallye. Vyzná se herečka vůbec v autech?

Je usměvavá, pohodová a je jí všude plno. A velmi dobře se vyzná v autech. Taková je Betka Stanková (36) v nové roli závodnice Jany Koblížkové, které se říká Kobliha, v seriálu TV Prima Přístav.

Kobliha přijede do Přístavu za svou sestřenicí Terezou, kterou hraje Vanda Hybnerová, pro právní pomoc. A vzbudí tam pozdvižení. Jejím velkým koníčkem jsou totiž závody rallye. A nejen že má ráda auta, ale dokonce je umí i opravovat. Což obzvlášť Pepu Krupičku (Martin Zounar) nemůže nechat v klidu.

„Kobliha je fajn holka, vdova s asi desetiletou dcerou. Pracuje sice v knihovně, ale jinak má trochu chlapské zájmy. Přesto není žádný babochlap, ale naopak sympatická a bezproblémová ženská, která díky svému netypickému koníčku rozumí nejen autům, ale i mužskému světu. Proto asi zaujme i Pepu Krupičku. Je mi moc sympatická,“ popisuje herečka.

Prozradíme, že Kobliha v seriálu Pepu Krupičku víc než zaujme. „Dáme se postupně dohromady. Já už jsem s Martinem v jiném seriálu hrála pár, takže se dobře známe. Na natáčení s ním jsem se moc těšila. Martin ve své roli Krupičky občas dost improvizuje. S tím já nemám vzhledem k tomu, že ho znám, problém. Ale někdy je pro mě dost těžké nerozesmát se.  Když máte partnera, který je zábavný a rozumíte si, je to bonus pro vás i pro roli. A věřím, že to tak vnímají i diváci,“ říká Betka Stanková. 

Jaký má herečka sama vztah k autům? Prý rozhodně ne takový jako závodnice rallye. „Naštěstí tu netočím žádné akční scény. Já bych si sama nevyměnila u auta ani kolo,“ přiznává herečka se smíchem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

15. 3. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.