Stylista Dušan Chrástek, herečka Andrea Kerestešová (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Bezradná herečka neví co na sebe. Rady od stylisty přišly vhod

Módní novinky si přišla prohlédnout do nově zrekonstruované značkové prodejny v centru Prahy herečka Andrea Kerestešová, kde pod dohledem módního stylisty Dušana Chrástka vybírala něco na sebe.

„Když jde o takzvanou velkou večerní róbu tak si nechám poradit, tady, kde jde o volnočasové oblečení, si vybírám sama. Nejsem ovšem vymetačka ochodů, já nakupuji, jen když něco potřebuji, takže ze mě butiky rozhodně nezbohatnou. Ale dobře a moderně se oblékám ráda,“ prozradila Andrea. To manželka Vaška Noida Bárty Gábina módní trendy sleduje. 

„Být dobře oblečen, znamená cítit se dobře. Nejsem ovšem v podobných obchodech denně. Vybírám si, a když se mi něco líbí, tak odolám málokdy. A jsem i rodinná módní poradkyně. Vybírám oblečení jak pro naši malou Terezku, tak i pro Vaška. Pro něj samozřejmě nenápadně a nenásilně, prostě tak, aby si ve finále myslel, že to tričko, které si odnáší, si vlastně vybral úplně sám. A spokojenost je pak oboustranná,“ s úsměvem prozradila Gábina a šla otestovat apartní kalhoty.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 4. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.