(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Biatlonistka Gabriela Koukalová přiznala vážnou nemoc a psychické problémy!

Až doposud o její vážné nemoci věděli jen její nejbližší. Nyní však úspěšná biatlonistka Gabriela Koukalová ve své nové knize Jiná Gabriela Koukalová otevřela svou 13. komnatu, kde prozradila, že řadu let trpěla anorexií!

„Gabriela jde ve svých pocitech na dřeň. Popisuje nejen velké výhry, ale i to, co se skrývá za nimi. Třeba desítky probrečených nocí, spory s rodiči a trenéry, ne vždy ideální atmosféru v týmu nebo těžkou nemoc, kterou před světem dlouho tajila,“ stojí v oficiální anotaci knižní novinky, která právě přichází na pulty.

„Začala jsem sama sebe nenávidět a vadil mi každý gram, který jsem měla. Proto jsem začala hladovět a dělat věci, o kterých nikdo neměl tušení. Skončilo to málem tragicky a museli mi pomáhat doktoři. Několik let jsem totiž trpěla anorexií,“ popisuje sportovkyně své potíže ve své intimní zpovědi.

Potíže s lýtky, s nimiž se osmadvacetiletá mistryně světa ve spritnu z roku 2017 nyní potýka, se zdají být ve srovnání s mentální anorexií nicotné, pro její psychický stav je však odpískání další sezóny zničující. "Musím říct, že v tuhle chvíli si absolutně neumím představit, že bych se ještě někdy vrátila, ale zároveň to nechci vůbec uzavírat. Člověk nikdy neví a třeba za rok, za dva mi to bude chybět," řekla trojnásobná olympijská medailistka ze Soči webu isport.cz.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 4. 2018 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.