You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Jak se vám líbí písnička biatlonistky Gabriely Soukalové? (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Biatlonistka Soukalová má svůj první song: Rapuje o chlapech s beatboxerem Nastym

Další splněný sen má za sebou biatlonistka Gabriela Soukalová (25). Dvojnásobná stříbrná olympionička a mistryně světa si nadělila ke svým blížícím se narozeninám svůj první singl, spojený i s videoklipem.

Písnička STK-áčko podporuje i aktivity jejího partnera Petra Koukala (29), který usiluje o větší informovanost v souvislosti s nebezpečím rakoviny varlat u mužů. Motto jeho projektu STK pro chlapy zní: „Až se chlapi začnou starat o své zdraví jako o auta, budeme mít vyhráno!“

"Chlapi nemají preventivní prohlídky tak jako my ženy. Mají to v tomto ohledu složitější. Chtěli bychom to pomoct změnit. A pokud tento klip pomůže zachránit byť jediný život, tak to mělo smysl," říká Soukalová.

Autory písně jsou Arnošt Frauenberg a Jaro Cossiga. Beatboxovým parťákem se pro biatlonistku stal Petr Nasty Cerha. „S Gabčou se mi spolupracovalo skvěle, je to strašně sympatická holka. Byla stoprocentní profík. Je vidět, že sportovci mají všeobecné nadání,“ chválil ji.

„Já jsem vždycky hrozně ráda zpívala, ale nikdy mě nenapadlo, že bych jednou mohla nazpívat svoji vlastní písničku. Pro mě to byla velká výzva a já jsem za to hrozně ráda. Doufám, že se náš duet s Nastym bude líbit," uzavírá Gábina.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 10. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.