Gabriela Koukalová (Zdroj: Archiv Alpine Pro ) 6x FOTO

Biatlonová reprezentace ladí formu na světový pohár. Na sněhu ji určitě nepřehlédnete!

Česká biatlonová reprezentace v čele s Gábinou Koukalovou aktuálně ladí formu na start světového poháru, který začne 27. listopadu ve švédském Östersundu. Ještě před svým odjezdem stihli sportovci nafotit v rakouském Hochfilzenu sérií fashion fotografií pro českou outdoorovou společnost Alpine Pro, jenž je již několikátou sezónu obléká. 

Výběr oblečení, společně s produktovými manažery Alpine Pro, má na svých bedrech šéftrenér českých biatlonistů Ondřej Rybář, který pečlivě jednotlivé kousky testuje a stává se tak stylistou českých sportovců. Letos biatlonisté obléknou modré a růžové barvy, které doplní výraznými oranžovými kalhotami. Budou tak dobře vidět nejen před závody, ale dojdou si v nich i pro medaile na stupně vítězů. 

“Českým biatlonistům každý rok dodáváme tu nejvyšší kvalitu zimního vybavení. Letos jsme společně vybrali lyžařské bundy Gillet a Gilletta a výrazné oranžové kalhoty Nudd 2 a Nuda. Snažíme se, aby k sobě kluci i holky ladili, proto mají stejnou barvu kalhot. Oranžové prvky jsme zapracovali i do zimních bund,” říká Václav Hrbek, spoluzakladatel společnosti Alpine Pro a ředitel návrhářského týmu. Stejný komfort i v těch nejextrémnějších podmínkách nabízí společnost nejen biatlonistům, ale všem zákazníkům. Veškeré kousky ze zimní kolekce českých biatlonistů jsou běžně dostupné. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

21. 11. 2016 17:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.